zavrieť menu

CCC Black Friday 2024

Produkty sa rýchlo predávajú
Zásoby v sklade

Najočakávanejšie zľavy na Čierny piatok nájdete na ccc.eu

Radíme vám, aby ste sledovali akcie CCC 2024 BlackFriday, pretože sme si istí, že vás ponuka zliav príjemne prekvapí. My, tím zľavy.sk, sledujeme všetky nové a užitočné informácie a rýchlo vám ich prezentujeme, aby vám neuniklo nič, čo by vás mohlo zaujímať.

Čítaj viac
Informácie Black Friday CCC
🛒 Kategórie Móda,
🚚 Doprava zadarmo Áno
📧 Zľava na odber noviniek Áno
🎁 Darčeková karta Áno
🏷️ Propagácia Týždeň

Zľavové kódy a ponuky

%

doprava Zdarma Na Nákup Na Ccc.eu

Ukážte kód
GIN
%

8 € Zľava Na Nákup Na Ccc.eu

Ukážte kód
GIN

Black Friday CCC 2024 – výnimočné zľavy na obuv a doplnky

Nikdy nemáte v skrini dosť párov topánok, sandálov, čižiem, tenisiek – a zoznam môže pokračovať. Preto sa oplatí využiť najnižšie ceny roka na obohatenie vašej zbierky obuvi. V Deň Veľkých Zliav, na ccc.eu/ro nájdete stovky modelov s neuveriteľnými zľavami. Okrem viac ako dostupných cien máte aj záruku kvality, predajca je jedným z najväčších výrobcov obuvi v Európe, lídrom na trhu v Poľsku.

Ktoré produkty budú zľavnené v Čiernom Piatku v CCC?

O CCC sa hovorí, že je rajom pre články obuvi a doplnky. Nájdete tu množstvo modelov pre ženy, mužov a deti. Bez ohľadu na ročné obdobie alebo typ želaného produktu, budete mať z čoho vyberať. Medzi hlavné kategórie produktov patrí:

  • Topánky;
  • Kabelky;
  • Doplnky – šperky, opasky, peňaženky;
  • Kozmetické a čistiace produkty pre obuv;
  • Športové tovary.

Novinkou tohto roku je, že predajca zaradil do svojej ponuky aj oblečenie. Zatiaľ sú kolekcie zamerané najmä na dámske oblečenie, ale určite sa sortiment rozšíri.

Ktoré značky sa zúčastnia kampane CCC Black Friday 2024?

Špeciálne ponuky pripravili nielen vlastné značky obchodu ako Lasocki, Gino Rossi, Badura, Sprandi, Dee Zee, ale aj ďalšie známe alebo prémiové značky ako Adidas, Reebok, Puma, VANS, Champion, New Balance, Skechers a mnoho ďalších.

Čo musíte urobiť, aby ste sa tešili z najväčších zliav roka?

Odporúčame vám, aby ste si pred udalosťou najviac očakávaných zliav nainštalovali aplikáciu CCC na mobilný telefón. Mnoho zliav bude k dispozícii iba pre jej používateľov. Je to tiež najrýchlejší spôsob, ako sa dozvedieť o ponukách pripravených predajcom a objednať si skôr, než sa vyčerpá zásoba. Uložte si údaje o doručení a spôsob platby, aby ste efektivizovali proces.